alena croft

Alena Croft Καυτές φωτογραφίες και βίντεο

Η Alena Croft είναι μια χυμώδης ξανθιά όπου παρασύρει με τις αναλογίες της τα αντρικά πλήθη.

Biography:
Birthday:August 25, 1981 (38 y.o.)
Place of Birth:Arizona, USA
Home:United States, AZ – Arizona
Ethnicity:Caucasian
Nationality:American
Career:Active
Career Start/End:2010 – Present (10 years in business)
Aka:Azblonde
Social Network:
Physical Information:
Measurements:34DDD-26-38
Weight:55 kg (122 lbs)
Height:168 cm (6 ft 7 in)
Eye Color:Blue
Hair Color:Blonde
Tattoos:Unknown
Piercings:Navel
Fake Tits?Yes